Tel. na drůbežárnu: 312 579 729
Tel. do sídla firmy: 315 762 743
Mobil: 602 371 446, 777 018 467


Reference

Vybíráme zde některé z referencí, které o nás a prodávaných slepičkách prohlásili sami naši zákazníci. Potvrdí vám, že naše slepičky jsou kvalitní, zdravé, za dobrou cenu a výborně nesou. A že to takto děláme již od roku 1995.

Máte s námi osobní zkušenost? Budeme rádi i za pár větiček od vás. Pošlete nám je prosím na e-mail drubez@email.cz a my je zde také zveřejníme. Podělte se o svou zkušenost s ostatními zákazníky, aby se tak snáze vyhnuli nekvalitním prodejcům slepic, kterých je bohužel stále na trhu dost.

Martina Řezáčová

Zakoupili jsme několikrát, naposledy před rokem. Kuřice odpovídaly uváděnému věku. Byly zdravé, rychle se aklimatizovaly. Do měsíce jsme již od nich hojně sbírali vajíčka. Cena byla velmi příznivá.

Napsala 5. března 2021 na našem profilu na Google Maps

Zdeňka Lásková

Slepičky si beru léta přes Coop. Jsem maximálně spokojená, jak s kvalitou, tak i cenou. Nejlepší slepičky na trhu.

Uvedla 16. dubna 2020 na našem profilu na Firmy.cz

Tereza Zurynková

Super ceny oproti trhům.

Napsala před rokem na našem profilu na Google Maps

Luboš Nohejl

Pořídili jsme si 3 slepičky a dle informace od paní – do 14ti dnů všechny pravidelně nesly a nesou dál, máme i jednu mladou kuřici. Pěkná, kvalitní drůbež, dobrá cena. Obchod (firmu) můžeme jen doporučit.

Řekl o nás 30. září 2017 na našem profilu na Mapy.cz

Jana Sekaninová, Chvalnov

Jsem z Kroměřížska, doposud jsem brala slepičky z Prace u Brna. Poprvé jsem si objednala u Vás a byla jsem překvapena nejen dobrou cenou, ale i tím, jak jsou slepičky pěkné a taky jakou měly během cesty "kulturu" v autě, které je přivezlo. Vše čisté, hoši vstřícní, tak jen doufám, že brzy ponesou. Už nyní vím, že slepičky jedině od Vás.

Potěšila nás 28. března 2017 na našem profilu na Firmy.cz

Lenka Lenzová

Kdy bude prosím zahájen prodej slepiček? Bereme je od vás každý rok a jsme spokojeni.

Napsala 3. března 2016 na našem profilu na Firmy.cz